XXII. antiradary.net Rallysprint Kopná 2014 - Vítejte!

Vítejte!

Rallysprint Kopná patří k nejpopulárnějším automobilovým soutěžím v naší zemi. Jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR, letos se bude konat jeho dvaadvacátý ročník! Trať soutěže je tradičně umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín. Ve slušovickém areálu dostihové dráhy bude umístěna servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rally (budova Fagus), v centru Slušovic na náměstí se odehrají slavnostní start a cíl celé rally.

Pořadatelem Rallysprintu Kopná je Rallysprint Klub v AČR Trnava, který letos pro posádky nachystal osm rychlostních zkoušek vytyčených na čtyřech úsecích. Celková trasa rally měří 178,27 km, z toho souhrnná délka rychlostních zkoušek je 78,16 km.

Rallysprint Kopná je druhým dílem Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014, kromě toho se jede také jako úvodní díl Poháru České republiky v rally, jako součást Mistrovství ČR juniorů, Dámského poháru ČR, Poháru mládeže a jako Pohár pořadatele.

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění okolo aktuálního dvaadvacátého ročníku Rallysprintu Kopná, sledujte oficiální stránky v sekci Novinky!