Vítejte!

Rallysprint Kopná patří k nejpopulárnějším automobilovým soutěžím v naší zemi. Jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR, letos se bude konat jeho jedenadvacátý ročník! Trať soutěže je tradičně umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů a její centrum se jako obvykle nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín. Ve slušovickém areálu dostihové dráhy bude umístěna servisní zóna, uzavřené parkoviště a ředitelství rally (budova Fagus), v centru Slušovic na náměstí se odehrají slavnostní start a cíl celé rally.

Pořadatelem Rallysprintu Kopná je Rallysprint Klub v AČR Trnava, který letos pro posádky nachystal osm rychlostních zkoušek vytyčených na čtyřech úsecích. Oproti loňsku trať doznala několika změn, tou největší je opětovné zařazení testu Hvozdná.

Rallysprint Kopná je třetím dílem Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2013, kromě toho se jede také jako druhý díl Poháru České republiky v rally, Mistrovství ČR juniorů, Dámského poháru ČR, Poháru mládeže a jako volný podnik historických automobilů.

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění okolo aktuálního jedenadvacátého ročníku Rallysprintu Kopná, sledujte oficiální stránky v sekci Novinky!