Vítejte!

IMPROMAT Rallysprint Kopná patří k nejpopulárnějším soutěžím v naší zemi. Jedná se o nejstarší rallysprintový podnik v ČR, letos se bude konat již pošestnácté. Jeho trať je umístěná na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů, centrum rally se nachází ve Slušovicích, zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlín. Ve slušovickém areálu dostihové dráhy bude umístěna servisní zóna a uzavřené parkoviště, po loňské premiéře soutěž zavítá opět i do samého centra Slušovic, kde se na tamějším náměstí odehraje slavnostní start a také cíl celé rally. V těchto místech bude poprvé umístěno i ředitelství závodu (budova AB).

Pořadatelem IMPROMAT Rallysprintu Kopná je Rallysprint Klub v AČR Trnava, který letos letos pro posádky nachystal devět rychlostních zkoušek vytýčených na čtyřech úsecích. Pro letošní rok došlo k rozdělení RZ Májová na dva samostatné úseky Májová a Podhoran, tyto testy doplní základní stavební kámen rallysprintu, RZ Kopná, a rovněž rychlostní zkouška Raková, jež se do harmonogramu soutěže vrátila vloni po několikaleté pauze.

IMPROMAT Rallysprint Kopná je zařazen do Mio GPS Mistrovství České republiky ve sprintrally, kromě toho se jede také jako volný podnik Zóny střední Evropy a rovněž jako volný podnik Poháru České republiky v rally.

Pokud chcete být informováni o aktuálním dění okolo šestnáctého ročníku IMPROMAT Rallysprintu Kopná, sledujte oficiální stránky v sekci Novinky!

© 2008 Karbonyl, AutoSport.CZ, Pors Plus s.r.o.